Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Dostawcy

Chang Shan – zdrowie z serca natury

Published : 2018-03-16 07:23:32
Categories : Suplementy Rss feed

Chang Shan to ceniony suplement diety, produkowany na bazie naturalnych wyciągów z rośliny o takiej samej nazwie. Preparat doskonale radzi sobie z chorobami autoimmunologicznymi, zapewniając doskonałe samopoczucie i przede wszystkim zdrowie.

Chang Shan w środowisku naturalnym

Chang Shan to roślina lecznicza z rodziny hortensjowatych, znana i wykorzystywana w naturalnej medycynie chińskiej już ponad 2000 lat – jej skuteczność jest doceniana przede wszystkim w walce z malarią.
Badania nad właściwościami leczniczymi rośliny prowadzone były od dawna, w latach sześćdziesiątych minionego stulecia naukowcom udało się oddzielić z rośliny halofuginon – aktywny środek, który mobilizuje komórki organizmu do oszczędzania składników odżywczych, dzięki czemu procesy zapalne zostają skutecznie zniwelowane, przy jednoczesnym uaktywnieniu procesów obronnych.
Działanie to sprawia, że układ immunologiczny staje się slektywnie wytłumiony, a tym samym złagodzone zostają dolegliwości o podłożu autoimmunologicznym, m.in. reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczyca oraz zapalenie tarczycy, czyli choroba Hastimoto.

Chang Shan

Co warto wiedzieć o suplemencie Chang Shan?

Chang Shan to suplement diety dostępny w postaci łatwych do połknięcia kapsułek. Każda kapsułka zawiera 400 mg ekstraktu z korzenia Chang Shan oraz hydroksypropylometylocelulozę – dzienna dawka preparatu wynosi 1600 mg, co oznacza, że w ciągu dnia należy zażyć cztery kapsułki suplementu.
Preparat jest bezpieczny dla alergików – nie zawiera cukru, laktozy, glutenu, drożdży, soi ani orzechów.
Suplement najlepiej zażywać półgodziny przed posiłkiem, popijając dużą ilością niegazowanej wody.
Jest to produkt najwyższej jakości, całkowicie bezpieczny dla zdrowia, skutecznie wspomagający naturalne reakcje obronne organizmu. 

Zaufany producent

Producentem kapsułek Chang Shan jest niemiecka firma Hanoju, oferujący suplementy diety, produkty ekologiczne, produkty pochodzenia egzotycznego, a także naturalne soki.
W procesie produkcji wykorzystywane są wyłącznie ekologiczne składniki, pochodzące z certyfikowanych upraw, przetwarzane i pakowane z uwzględnieniem najwyższych standardów oraz szczególnej ostrożności.

Udostępnij wpis