Nowy SAMe - S-Adenozylometionina (60 kaps.) Zobacz większe

SAMe - S-Adenozylometionina (60 kaps.)

Ostatnie egzemplarze!

SAMe - S-Adenozylometionina (60 kaps.) 0 0

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

71,52 zł brutto

Więcej informacji

SAMe poprawia samopoczucie oraz nastrój. Pomaga utrzymać zdrowe chrząstki oraz wspomaga produkcję substancji wpływających na stawy tj. glukozaminy i chondroityny.

S-adenozylometionina (SAM-e) jest naturalnych związkiem chemicznym znajdującym się w prawie wszystkich tkankach i płynach w organizmie, gdzie uczestniczy w niezliczonych biochemicznych reakcjach podtrzymujących funkcje życiowe.

SAM-e wpływa na metabolizm neuroprzekaźników w mózgu – dopaminy i serotoniny, które pomagają kontrolować nastrój. Łatwo przenika barierę krew-mózg. Istnieje wyraźny związek między SAM-e i kwasem foliowym wykazujący, że ich wspólne działanie, korzystnie wpływa na neuroprzekaźnik – monoaminę, wspomagając tym samym utrzymywanie zdrowego nastroju i optymalnych funkcji układu kognitywnego i nerwowego.

SAM-e uczestniczy w wielu istotnych, biochemicznych reakcjach w organizmie, wpływając na ochronę przeciwutleniającą, sygnalizację komórkową oraz produkcję neuroprzekaźników i hormonów.
SAM-e szybko i skutecznie poprawia nastrój w stanie depresji.
SAM-e oferuje liczne korzyści dla osób z chorobami wątroby i pęcherzyka żółciowego dzięki poprawie przepływu żółci i ochronie wątroby przed wywołanymi przez toksyny uszkodzeniami. Łagodzi również ból i zapalenie stawów

Preparat jako suplement diety nie jest zalecany: kobietom w ciąży, matkom karmiącym piersią, osobom cierpiącym na zaburzenia afektywne dwubiegunowe(depresja maniakalna).

Skład: 

SAMe (S-Adenosyl-L-Methionine), celuloza krystaliczna, krzemionka koloidalna bezwodna, stearynian magnezu

Sposób użycia: 

2 kapsułki dziennie popijając dużą ilością wody, najlepiej spożyć pół godziny przed posiłkiem.

Skład zalecanej dziennej porcji do spożycia:

400 mg SAMe (S-Adenosyl-L-Methionine)

200 mg hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka)

Ostrzeżenia i przechowywanie:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Zawartość netto: 60 kapsułek po 450 mg = 27 g