Kompleks hialuronowy (120 tabl.)

Suplement diety zawierający fermentowany kwas hialuronowy oraz kolagen Peptan F.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Kompleks hialuronowy (120 tabl.) 4.67 3

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 4.67 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 3

79,00 zł brutto

Więcej informacji

Hanoju Kompleks Hialuronowy

Suplement diety zawierający fermentowany kwas hialuronowy oraz kolagen Peptan F

Nutrikosmetyk w kapsułkach

Jedna tabletka zawiera:
350 mg kolagenu Peptan F
50 mg fermentowanego kwasu hialuronowego
1,5 mg krzemionki
1 mg stearynianu magnezu

Informacje o produkcie:

Kwas hialuronowy i kolagen są nie­zbędnymi budulcami skóry, których poziom spada wraz z wiekiem i które odpowiadają za nawilżenie, jędrność i elastyczność skóry.

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem występującym w tkankach organizmu. Znajduje się w całym ciele. Wypełnia przestrzeń międzykomórkową, a w skórze stanowi ponad 50% , doskonale nawilża. Niestety z wiekiem ilość kwasu hialuronowego drastycznie maleje. Nasza skóra starzeje się, a po 40 roku życia mamy już go o połowę mniej. Kwasu hialuronowego ubywa, a nasza skóra wiotczeje, traci sprężystość i przybywa nam zmarszczek. Utrata kwasu hialuronowego powoduje, że skóra traci zdolność wiązania wody. Jedna cząsteczka kwasu wiąże około 250 cząsteczek wody. Jeżeli ilość tego ważnego składnika obniża się, objawy starzenia stają się coraz bardziej widoczne. Kwas hialuronowy jest składnikiem wielu kremów przeciwzmarszczkowych i liftingujących.

Kolagen uważa się za jedną z najważniejszych substancji, od których zależy młodość, jędrność, gładkość i elastyczność skóry. Jest jednym z podstawowych białek tkanki łącznej skóry oraz składnikiem kości, ścięgien i chrząstek. Kolagen jest niezwykle bogatym źródłem glicyny, proliny, hydroksyproliny, a także kwasu glutaminowego i argininy. Kolagen jest wytwarzany w naszym organizmie w dostatecznej ilości do 25 roku życia, po tym okresie produkcja kolagenu maleje i powstają braki. Coraz mniejsza ilość kolagenu powoduje problemy ze skórą, jej wyglądem, zaczynają się pojawiać pierwsze zmarszczki, matowieją włosy, mamy coraz słabszy wzrok.

Zastrzeżenia prawne:

Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Suplementy diety mogą krótkookresowo zredukować skutki niewłaściwego odżywiania. Produkt nie może być stosowany jako substytut różnorodnej i zrównoważonej diety.

Zawartość opakowania:

120 tabletek

Zobacz artykuły na blogu