Czerwone wino - ekstrakt Rotwein 250 mg (90 kaps.)

Ekstrakt z czerwonego wina w kapsułkach stanowi bogate źródło związków polifenolowych i antocyjanów o silnym działaniu przeciwutleniającym (m.in. resweratolu). Neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne m.in. za procesy starzenia się organizmu, rozwój zmian miażdżycowych i choroby układu krążenia.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Czerwone wino - ekstrakt Rotwein 250 mg (90 kaps.) 0 0

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

79,00 zł brutto

Więcej informacji

Suplement diety zawierający w jednej kapsułce 250mg wysokoskoncentrowanego ekstraktu z czerwonego wina standaryzowanego na zawartość 30% polifenoli.

Zalecana do spożycia dzienna porcja: 4 kapsułki

Skład zalecanej dziennej porcji do spożycia:

1000 mg ekstraktu polifenolowego z czerwonego wina w tym
> 30% polifenoli
400 mg hydroksypropylometylocelulozy (kapsułka)

Ostrzeżenia i przechowywanie:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Sposób użycia: 4 kapsułki dziennie popijając dużą ilością wody, najlepiej spożyć pół godziny przed posiłkiem.

Zawartość netto: 90 kapsułek po 350mg = 31,5g

Informacje ogólne:

Czerwone wino to prawdziwy eliksir zdrowia i młodości - tak zapewniają naukowcy. Dwa kieliszki tego szlachetnego napoju dziennie są wsparciem dla układu odpornościowego i niezawodnym lekarstwem na różne choroby.
Do tej pory wiedziano, że zawarte w nim flawonoidy chronią przed miażdżycą, zakrzepami krwi i udarem mózgu. Przeciwutleniacze - resweratrol i kwercetyna - są tarczą dla DNA i niszczą wolne rodniki uwalniające się podczas przemiany materii w mitochondriach. Kaskady wolnych rodników dziurawią struktury komórek, co przyspiesza proces starzenia i może także powodować choroby nowotworowe.

Ekstrakt z czerwonego wina w kapsułkach stanowi bogate źródło związków polifenolowych i antocyjanów o silnym działaniu przeciwutleniającym (m.in. resweratolu). Neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne m.in. za procesy starzenia się organizmu, rozwój zmian miażdżycowych i choroby układu krążenia.