Spirulina Hawajska 500 mg (250 tabl.)

Spirulina hawajska ma jeszcze wyższy poziom wartości odżywczych, i to o około 30%, w stosunku do najbardziej znanej spiruliny platensis. Więcej substancji odżywczych zapewniają spirulinie hawajskiej najlepsze warunki klimatyczne do produkcji, jak duże nasłonecznienie, czysta woda oraz niewielkie zanieczyszczenie środowiska na Hawajach. Spirulina hawajska to idealna metoda na wzbogacenie diety.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Spirulina Hawajska 500 mg (250 tabl.) 5.00 2

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5.00 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 2

79,00 zł brutto

Więcej informacji

Suplement diety ten bogaty jest w składniki odżywcze z alg spirulina hawaiian. Spirulina to jedno z najbogatszych w betakaroten pożywień. Alga ta zawiera również bardzo dużą ilość mikroelementów oraz ważnych minerałów, których często dostarczamy naszemu organizmowi zbyt mało, jak żelazo, cynk, selen, mangan, potas i fosfor, a także witamin A, B, B12 i E. Spirulina hawajska dostarcza nam również nienasyconych kwasów tłuszczowych - kwas linolowy i kwas linolenowy oraz ponad 20 różnych aminokwasów.

Spirulina hawajska jest produktem w 100% naturalnym, dzięki czemu stężenie wszystkich obecnych w niej mikroelementów, aminokwasów, witamin oraz minerałów jest optymalne dla naszego organizmu. Codzienna suplementacja spiruliny hawajskiej jest wstanie zaspokoić niemal w całości zapotrzebowanie na poszczególne minerały. Ponadto mikroalga ta jest wyjątkowo niskokaloryczna, bowiem 10 gram spiruliny hawajskiej dostarcza jedynie 36 kalorii. Produkt ten ułatwia zachowanie odpowiedniej sylwetki, dlatego jest tak bardzo polecany osobom odchudzającym się. Na plus trzeba zapisać również nie zawierającą celulozy strukturę komórkową spiruliny hawajskiej, co czyni ją lekkostrawną oraz pozwala na szybkie wchłanianie się.

Spirulina hawajska rośnie na Hawajach w idealnych warunkach klimatycznych, gdzie otrzymuje odpowiednio wysoki poziom nasłonecznienia, czystą wodę, stosunkowo niewielkie zanieczyszczenie środowiska oraz bliskość czynnego wulkanu, który to dostarcza naturalnej sody alkalizującej wody w basenach hodowlanych. Wszystko to sprawia, że spirulina hawajska odznacza się wyraźnie wyższym poziomem wartości odżywczych niż najpopularniejsza spirulina platensis, bo aż o około 30%.

Zalecana dzienna dawka spiruliny hawajskiej:

Zaleca się spożywanie nie więcej niż 8 tabletek dziennie. Przyjmować około pół godziny przed posiłkiem, popijając dużą ilością płynu. Skład spiruliny hawajskiej jest wyłącznie roślinny, a tabletki są łatwo przyswajalne. Kształt tabletek umożliwia łatwe dawkowanie i połykanie.

Skład zalecanej dziennej porcji do spożycia:

Składnik odżywczy

Zawartość w dziennej porcji

% ZDS*

Beta Karoten

6,5mg

102%

Witamina K

43mcg

57%

Żelazo

5,3mg

38%

Chlorofil

24,5mg

**

*ZDS – zalecane dzienne spożycie

** brak ustalonej normy Zalecanego Dziennego Spożycia

Najważniejsze korzyści z regularnej suplementacji spiruliny hawajskiej:

Codzienna suplementacja spiruliny hawajskiej wyraźnie przyczynia się do wzmocnienia włosów i paznokci oraz poprawy stanu i kolorytu skóry. Spirulina hawajska jest również idealnym rozwiązaniem na wzmocnienie układu odpornościowego, stabilizację cholesterolu i poziomu cukru we krwi, przeciwdziałanie osteoporozie oraz utrzymanie kwasowo – zasadowej równowagi organizmu i przywrócenie odpowiednio korzystnej flory jelitowej. Alga jest dobrym rozwiązaniem szybkie i bogate uzupełnienie diety, ma również mocne działanie antyoksydacyjne, oczyszcza organizm usuwając z niego związki radioaktywne oraz metale ciężkie i korzystnie wpływa na poprawę samopoczucia.

Opakowanie Spirulina Hawajska zawiera:

250 tabletek po 500 mg = 125 gram

Składniki na tabletkę spiruliny hawajskiej:

500mg sprasowanych alg Spirulina Pacifica, suszonych przy użyciu zaawansowanej technologii Ocean Thrill, zapewniającej najwyższą jakość oraz biodostępność wszystkich składników.

Ostrzeżenia:

Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Suplementy diety mogą w krótkim terminie wyeliminować skutki niewłaściwego odżywiania. Ale produkt nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Spirulina Premium nie posiada certyfikatu BIO. Polecamy również BIO Spirulinę z naszej oferty.