EKO AFA Klamath 250 mg (120 tabl.) Zobacz większe

EKO AFA Klamath 250 mg (120 tabl.)

Jednokomórkowa alga AFA stanowi suplement idealny. Nasz organizm wchłania ją w 98%, w odróżnieniu do słabo przyswajalnych witamin i minerałów pochodzenia sztucznego. Co więcej, jej skład znacznie przewyższa wiele syntetycznych preparatów mających uzupełniać dietę.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

EKO AFA Klamath 250 mg (120 tabl.) 0 0

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

92,00 zł brutto

Więcej informacji

Ilość tabletek / kapsułek / fiolek / saszetek120 szt.
Producent / Podmiot odpowiedzialnyHanoju
1 tabletka / kapsułka / aplikacja (zawartość substancji aktywnych)400 mg
Rekomendowane spożycie/użycie dzienne dla dorosłych (górny limit)do 8 szt / dzień

Suplement diety zawierający w jednej tabletce 250 mg alg Afa klamath (Aphanizomenon flos-aquae) suszonych przy użyciu zaawansowanej technologii Refractance Window®

Zawiera ogromne ilości minerałów, aminokwasów oraz antyoksydantów, w tym: biotynę, witaminy A, B12, B2, B6, kwas pantotenowy B5, żelazo, wapń i potas.

AFA Klamath - informacje o produkcie:

Aphanizomenon flos-aquae (AFA) jest cyjanobakterią występującą tylko w jednym miejscu na świecie – w jeziorze Klamath, w stanie Oregon (USA). Pozyskiwana jest wtedy, kiedy wystarczająco rozwinięta, posiada najwięcej wartości odżywczych. Właściwości AFA zależą przede wszystkim od jakości pozyskiwanego surowca, choć nie mniej ważne są metody suszenia, czy późniejszego przechowywania. Wszelkie próby uprawiania tej algi w innych miejscach na świecie jak do tej pory kończyły się niepowodzeniem.

Bardzo wiele czynników klimatycznych, geograficznych oraz geologicznych wpływa na fakt, że jezioro Klamath to właśnie jedyne miejsce, w którym znaleźć można AFA. Jezioro Klamath jest stale zasilane przez w różne minerały i pierwiastki śladowe ze względu na region odznaczający się wysoką aktywnością wulkaniczną. To jednak tylko jeden z czynników, wpływający na wyjątkowość miejsca, a zarazem oryginalność alg. Kolejnym jest woda o wysokim odczynie pH, nieustająco przemieszczająca się, a więc filtrowana i doskonale natleniona.

Co ważne – wpływ szerokości geograficznej (przez którą na ww. terenach dni w zimie są krótkie, zaś w lecie długie i słoneczne) w połączeniu z wysokością (ok. 1300m n.p.m.) skutkuje tym, że AFA Klamath może być pozyskana tyko na przełomie lata i jesieni. W okresie zimowym jej wegetacja jest zatrzymana.

Składniki zawarte w AFA Klamath:

W skład mikroalgi AFA Klamath wchodzi bardzo wiele składników odżywczych, minerałów, czy aminokwasów. Zawiera ona bardzo wiele (do 75%) protein, o niezwykle dużej przyswajalności przez nasz organizm. W jej skład wchodzi także aż 20 antyoksydantów.

To nie wszystko. AFA w swoim składzie ma także całą gamę witamin (np. A, B6, B12), wiele ważnych pierwiastków (żelazo, wapń, chrom) oraz ryboflawinę B6, kwas pantotenowy B5, niacynę i tiaminę. Łącznie około 70 minerałów, mniej więcej tyle samo mikroelementów, wszystkie możliwe aminokwasy oraz wiele istotnych enzymów.

Aphanizomenon flos-aquae zawiera także niesamowite ilości chlorofilu. W jej składzie znajdziemy jej prawie dwa razy więcej niż w jakichkolwiek innych zielonych źródłach składników odżywczych, posiada ona także więcej witaminy B12 i pierwiastków śladowych.

Trzeba podkreślić, że dzięki swojemu unikalnemu składowi, tak bogatemu w minerały, wszelkie wartości odżywcze, AFA Klamath zdecydowanie przewyższa podobne algi występujące w innych produktach, jednocześnie nie ma sobie równych jako doskonałe, zdrowe i świetnie przyswajalne uzupełnienie diety.

Działanie produktu AFA Klamath:

AFA Klamath ma wyraźny wpływ na:

  • - wzmocnienie układu odpornościowego,
  • - wzrost koncentracji,
  • - zwalczanie stresu,

a także

  • - podnosi wytrzymałość organizmu,
  • - ma działanie antyoksydacyjne,
  • - jest cennym źródłem energii.

Zalecana dzienna dawka AFA Klamath w tabletkach:

8 tabletek dziennie, popijając dużą ilością wody, najlepiej pół godziny przed posiłkiem.

Skład zalecanej dziennej porcji do spożycia:

Składnik odżywczy

Zawartość w 8 tabletkach

% ZDS*

Witamina A

1100 mcg

137%

Witamina B12

6,4 mcg

256%

chrom

11,20 mcg

28%

żelazo

3,3 mg

24%

chlorofil

1179 mg/100 g

**

*ZDS – zalecane dzienne spożycie ** brak ustalonej normy Zalecanego Dziennego Spożycia

Składniki proszku AFA Klamath:

AFA Klamath (Aphanizomenon flos-aquae) 100%

Opakowanie AFA Klamath zawiera:

120 tabletek AFA Klamath po 250 mg = 30g

Ostrzeżenia i przechowywanie:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Jeśli AFA Klamath w tabletkach to tylko od HANOJU:

Podstawą filozofii Hanoju jest pozyskiwanie produktów z najlepszych źródeł. W przypadku produktów organicznych czystość środowiska, z którego są one pozyskiwane ma decydujące znaczenia dla skuteczności oraz bezpieczeństwa końcowego produktu. Bezpieczeństwo i jakość warte są swojej ceny

Zobacz artykuły na blogu