Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Dostawcy

7 korzyści z zażywania MSM

Published : 2016-09-16 10:29:06
Categories : Suplementy Rss feed

Zdrowa Piękna Skóra

Biologicznie aktywna siarka jest jednym z najważniejszych składników, który pomaga utrzymać organizm w pełni zdrowia i energii. Z wiekiem, wraz z jej utratą z organizmu nasze ciała stają się coraz bardziej zesztywniałe, a poziom energii zaczyna gwałtownie spadać.

MSM - metylosulfonylometan to organiczny związek siarki pochodzenia organicznego. Ostatnio przyciąga coraz większą uwagę, ze wzgledu na jego wpływ na długowieczność i powstrzymanie procesów starzenia.

Oto siedem największych korzyści z zażywania MSM:

1. Poprawia zdrowie skóry i cery

MSM jest konieczne do produkcji kolagenu. Zmarszczki, zwiotczała, popekana i sucha skóra - to wszystko efekt utraty kolagenu. MSM wraz z witaminą C zapewniają budowę nowych, zdrowych tkanek. MSM dzięki wpływowi na produkcję kolagenu poprawi wygląd Twojej skóry.

2. Poprawia elastyczność stawów

Badania wykazały, że MSM wpływa skutecznie na w poprawę elastyczności stawów. Dodatkowo polepsza elastyczność skóry i tkanki mięsniowej. Dzięki temu przyczynia się do zwiększenia ogólnej elastyczności i giętkości ciała i stawów.

3. Odtruwa organizm

Jedną z najważniejszych cech MSM jest to, że sprawia, że ścianki ​​komórek stają się bardziej przepuszczalne. Oznacza to, że toksyny i odpady metaboliczne moga być łatwiej usuwane z komórek, podczas gdy niezbędne składniki odżywcze i nawodnienie może zostać łatwiej przez nie wchłaniane.

4. Wzmacnia włosy i paznokcie

Kolagen i keratyna ma ogromne znaczenie dla produkcji zdrowych włosów i paznokci. MSM zapewnia siarkę potrzebną do ich produkcji. Już w ciągu kilku tygodni od stosowania MSM zauważysz wyraźną zmianę w zwiększeniu wytrzymałości i grubości włosów i paznokci.

5. Przyśpiesza gojenie

MSM zwiększa zdolność organizmu do eliminacji produktów przemiany na poziomie komórkowym, takich jak na przykład kwas mlekowy. Dzięki temu likwiduje ból i zwiększa predyspozycje organizmu do samouzdrawiania.

6. Naturalnie zwiększa energię

Ze względu na zwiększenie przepuszczalności scianek komórek, mniej energii jest wymagane do usuwania nagromadzonych w nim toksyn. Skutkuje to większą iloscią energii, która może być spożytkowana na wydatki związane z aktywnością bądź leczeniem. MSM zwiększa także wchłanianie składników odżywczych, tak że wydatki energetyczne na proces trawienia są znacznie zmniejszone.

7. Działanie przeciwzapalne

MSM przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu, wraz z nimi usuwa nagromadzone płyny, co skutkuje zmniejszeniem wagi. Poprzez wpływ na utratę zbędnych kilogramów zmniejsza nadmierne obciążenie stawów, co w konsekwencji likwiduje stany zpalne.

Udostępnij wpis