Wzmocnienie stawów i kości Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Wzmocnienie stawów i kości

Naturalna recepta na wzmocnienie stawów i kości

Bóle stawów mogą cię okraść z prostych przyjemności życia. Być może, że przez nie już nie czekasz niecierpliwie na spacer ze swoim psem, prace w ogródku, czy też za pobieganiem nieco za piłką po boisku. Nawet podstawowe czynności, jakie wykonujesz w ciągu dnia, takie jak wsiadanie do samochodu lub rozwieszanie prania, mogą być bardzo utrudnione przez nawracające ostre bóle. Pierwszą pomocą, po jaką możesz sięgnąć są właściwie wykonywane ćwiczenia, które pozwolą ci poprzez wzmocnienie stawów i kości na opanowanie dolegliwości takich jak bóle kostki, biodra, nadgarstków czy barku.

Chociaż na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że ćwiczenia będą nasilać bóle stawów nie koniecznie tak będzie. W wielu przypadkach pomogą one rzeczywiście złagodzić dolegliwości na wiele sposobów.

Dlaczego ćwiczenia i zdrowe suplementy wzmacniają stawy i kości?

  • Zwiększają wytrzymałość i elastyczność, mięśni i tkanki łącznej otaczającej stawy powodując naturalne wzmocnienie stawów. Na przykład, gdy mięśnie uda są silniejsze, mogą wesprzeć kolano, a tym samym złagodzić nacisk, który jest wywarty na ten staw.
  • Łagodzą zesztywnienia, które same w sobie mogą być bolesne. Ciało jest stworzone do tego aby się poruszać. Gdy przestaje je się ćwiczyć to ścięgna, mięśnie i więzadła szybko skracają się i napinają. Ćwiczenia za to, w tym rozciąganie, o którym nie zapominaj - może przyczynić się do zmniejszenia sztywności oraz zachowania lub też poszerzenia zakresu ruchu.
  • Przyczyniają się do zwiększenia wytwarzania mazi stawowej (takiego smaru wewnątrz stawów). Maź stawowa dostarcza tlen i substancje odżywcze do stawów. Zatem wykonywanie ćwiczeń pomaga utrzymać stawy "dobrze naoliwione", dzięki czemu uzyskasz naturalne wzmocnienie stawów.
  • Zwiększają produkcję naturalnych związków w organizmie, które pomagają stłumić ból. Innymi słowy, stawy i kości które nie są poddane wysiłkowi, są bardziej wrażliwe na ból. Ćwiczenia pomagają wytworzyć naturalną ochronę przeciwbólową dla organizmu.
  • Pomagają utrzymać wagę pod kontrolą, co pomoże zmniejszyć nacisk i obciążenie na stawy, takie jak biodra, kolana i kostki.

Jeśli to wszystko mało, pomyśl o tym, że ćwiczenia zwiększają również produkcję naturalnych substancji chemicznych w mózgu, które pomagają poprawić twój nastrój. Poczujesz się szczęśliwszy - a oprócz tego poczujesz się lepiej.